+38 (057) 781-12-60
+38 (095) 479-79-09

Минфин готовится внести изменения в отчетность неприбыльных организаций

Мінфін розробив проект форми та Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій.

Метою проекту наказу є затвердження нової форми та Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій, які будуть застосовуватися неприбутковими установами та організаціями, з урахуванням положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм» від 24.05.2012 № 4834.

Законом № 4834 вирішено неврегульованість питання садівничих та гаражних кооперативів (товариств). З метою встановлення єдиного підходу в оподаткуванні таких товариств та недопущення суперечностей між такими суб’єктами та органами ДПС положеннями закону їх виділено в окрему групу неприбуткових установ та організацій з чітким визначенням переліку доходів, які звільняються від оподаткування податком на прибуток у разі отримання такими установами.

Зауваження та пропозиції приймаються упродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адресу розробника: поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, ДПА України, Департамент оподаткування юридичних осіб Управління адміністрування податку на прибуток та податкових платежів – rbolila@sts.gov.ua.